Sumanus, daugiafunkcinis, modernus ir pritaikomas jūsų mėgstamiems paukščiukams inkilas.

Patekimas į inkilą yra bene svarbiausias aspektas paukščiams renkantis lizdo vietą. Inkilo landa turi būti pakankamai didelė įskristi perinčiam paukščiui, tačiau pakankamai maža, kad į inkilą nepatektų plėšrūnai.

BreedR inkilo landa yra vienas sumaniausių dalykų šiame inkile. Landa gali būti trijų skirtingų dydžių: 28, 35 ir 40 mm. Taigi, galite rinktis ne tik kokios spalvos bus jūsų inkilo “kepurė”, bet ir kokie dainuojantys draugai perės jauniklius ir suks lizdą jūsų inkile. Šie landų diametrai tinkami zylutėms ir žvirbliams ar kitiems smulkiems paukščiukams.

Svarbiausia, kad apsispręsti jums nereikia dabar – visų trijų diametrų landos komplektuojamos kartu su inkilu.

Paukščiukai paliko lizdą? Vienu paprastu rankos judesiu atsuksite inkilą ir galėsite paruošti jį kitai dainuojančių draugų šeimai.

Lengvas surinkimas, išardymas ir tvirtinimas: BreedR inkilą lengvai pakabinsite su kartu komplektuojama kibia (velcro) juosta ar kelių varžtų pagalba pritvirtinsite ant medžio, pastato sienos ar balkone. Inkilo dėžutė balta, o “kepurę” galima rinktis iš penkių skirtingų spalvų.

Dėl vienodų išmatavimų BreedR puikiai dera su lesyklėlėmis FeedR ir Multi FeedR. Norite paukščiukų “viešbutį” pakeisti “restoranu”, tačiau turite mažai vietos? Įsigykite lesyklėlę – užteks persukti dėžutę turėsite naujos paskirties lokaciją dainuojantiems draugams džiuginti.

Inkilas supakuotas gražioje dėžutėje, todėl puikiai tiks dovanai, o kadangi yra pagamintas iš plastiko – dainuojančius draugus džiugins ilgai.

Svoris 0.5 kg
Išmatavimai 17.5 × 22.5 × 19.5 cm