Moderni, stilinga, lengva naudoti ir praktiška: nuo lesalo švaistymo apsauganti lesyklėlė.

Lesyklėlės FeedR dizainas sukurtas taip, kad pašaras neišsipiltų ir nesušlaptų dėl prastų oro sąlygų ar itin lesyklėlę išjudinančių dainuojančių draugų. Jauskitės ramiai pakabindami lesyklėlę savo sode ar atvirame balkone.

Lesyklėlės anga sukurta taip, kad smulkesniems paukščiukams būtų patogu įsikibti, o peršviečiamo pagrindinio indo dėka visada aiškiai matysite, kiek pašaro yra likę ir kada FeedR jau reikia papildyti. Papildymas – itin paprastas: užtenka nusukti pagrindinį indą ir į jį pripilti lesalo.

FeedR lengvai pakabinsite su kartu komplektuojama kibia (velcro) juosta, tačiau lesyklėlę galima tvirtinti ir medvarščiais, todėl ją pakabinsite bet kur: prie lietvamzdžio, balkone, ant tvoros ar sienos.

Lesyklėlę galite rinktis iš penkių skirtingų spalvų. Supakuota gražioje dėžutėje, todėl puikiai tiks dovanai.

Dėl vienodų išmatavimų FeedR puikiai dera su lesyklėle Multi FeedR ir inkilu BreedR. Norite paukščiukų “restoraną” pakeisti “viešbučiu”, tačiau turite mažai vietos? Įsigykite vieną lesyklėlių FeedR ir multi FeedR bei inkilą BreedR – užteks persukti dėžutę turėsite naujos paskirties lokaciją dainuojantiems draugams džiuginti.

Svoris 0.45 kg
Išmatavimai 17.5 × 19 × 19.5 cm